
- Ez az esemény elmúlt.
Te és a Partnered
2018 november 18 - 14:00 - 2018 november 19 - 19:30
135000Ft
[cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”2/3″][cmsms_text animation_delay=”0″]
Ezen a képzésen mélyebb betekintést nyerhetsz konzulensként abba, hogy milyen korlátozó hiedelmeid vannak párkapcsolati téren.
A lelkitársunkhoz való kapcsolódás egy nagyon erős lelki kapocs. Ahhoz, hogy ez mindkettőnk számára harmónikus és tökéletes legyen, szükségünk van arra, hogy szeressük önmagunkat.
Ha én jól vagyok magammal, szeretem önmagam, akkor az emberi kapcsolataim is szeretetteljesek tudnak lenni, így a párkapcsolatom is ebben a minőségben tud kibontakozni.
Amint az tudjátok, a ThetaHealing® Technika egy csodás eszköz arra, hogy az ezzel a területtel kapcsolatos, minket foglalkoztató kérdések gyökerét megtalálhassuk. Az önmunka során tisztít meg azoktól a korlátozó mintáktól, amik akadályozzák a legmagasabb szintű, szeretet teréből történő kapcsolódást.
A képzést mindenkinek ajánlom, tekintve, hogy az önszeretet van fókuszban! Tehát azon képességeinket fejlesztjük, amelyek hozzájárulnak és segítenek bennünket a szeretetteljes kapcsolódáshoz önmagunkkal és ezáltal a Partnerünkkel is.
Várlak szeretettel, erre a könnyed, ámde nagyon erős, hatékony haladó konzulens kézésre!
A képzés feltételei:
– DNS1, DNS2 konzulensi végzettség
– Áss Mélyebbre haladó konzulensi végzettség
Bejelentkezés az eseménynaptáron vagy email-ben lehetséges.
info@kisshenriett.com
A képzés díja: 135.000,- Ft
Korai befizetéssel: 125.000,- Ft
Ösztöndíj igényelhető.
Kiss Henriett
ThetaHealing® Certificate of Science and Master
Instruktor, Practitioner, Terapeuta
Business and Life Coach
“Points of You” Tréner
0036707707025
[/cmsms_text][/cmsms_column][cmsms_column data_width=”1/3″][cmsms_contact_form form_plugin=”cf7″ animation_delay=”0″][/cmsms_column][/cmsms_row]